Producenci
Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówienia

Przybliżony termin wysyłki liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Zamówienia złożone po godzinie 16 (w dzień roboczy) zostanie przekazane do wysyłki w następnym dniu roboczym. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuży się o czas realizacji przelewu.

W zależności od dostępności nasze towary wysyłamy w ciągu 24 lub 48 h
Oznacza to, że wszystkie towary oznaczone jako dostępne 24 h prawdopodobnie zdążymy wysłać w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili przekazania zamówienia do realizacji. Natomiast wszystkie towary oznaczone jako dostępne 48 h prawdopodobnie wyślemy w ciągu 48 godzin (2 dni robocze) od chwili przekazania zamówienia do realizacji.W sytuacji, gdy z jakiegoś powodu okaże się, że na magazynie zabraknie zamówionego towaru, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą i poinformuje o przewidywanym terminie dostawy.

Istnieje możliwość wydłużenia terminu wa

Towar niedostępny
Taki status towaru oznacza, że nie można w tej chwili zamówić interesującego Ciebie produktu. Skontaktuj się z nami a poinformujemy Cię kiedy będzie dostępny.

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz Poczty Polski. Czas dostawy jest uzalezniony m.in. od wybranego przewoźnika lub Twojego adresu. Przyjmujemy, że w przypadku przesyłek kurierskich jest to ok 1-2 dni roboczych. W przypadku skorzystania z opcji odbioru w Paczkomatach InPost, przesyłkę możesz odebrać w ciagu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Paczkomaty InPost

Poprzez system Paczkomaty InPost można zamówić dostawę produktów o wadze poniżej 25kg.

Najbliższy Paczkomat znajdziesz na stronie Paczkomatów InPost kliknij tu.

Podczas składania zamówienia zostaniesz poproszony o podanie numeru komórkowego. Na ten numer otrzymasz kod odbioru po dostarczeniu zamówienia do wybranego przez Ciebie Paczkomatu InPost. Kod odbioru zostanie do Ciebie wysłany również mailem. Podczas odbierania przesyłki wpisz na panelu podany w zamówieniu numer telefonu komórkowego oraz kod odbioru. Po wpisaniu tych informacji skrytka się otworzy, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoimi zakupami!

Pamiętaj by odebrać przesyłkę w ciągu 3 dni kalendarzowych, po tym czasie zostanie ona przekazana do najbliższego oddziału InPost. Nieodebrane w ciągu 14 dni przesyłki zostaną zwrócone do sklepu.

W każdej chwili możesz śledzić swoje przesyłki na stronie Paczkomatów InPost (kliknij tu )natomiast dostęp do skrytek masz o dowolnej porze każdego dnia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl