Producenci
Polityka prywatności

Podejmowane przez sklep internetowy BIORGANIC24.PL działania zakładają poszanowanie Twojej prywatności a także przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa.

Pamiętaj o tym, że podanie danych osobowych a także zgoda na ich przetwarzanie jest całkowicie dobrowolna. Przetwarzanie wszelkich danych osobowych następuję wyłącznie w celu oraz zakresie na jaki się zgodzisz. Decydując się na dokonanie zakupów w sklepie internetowym BIORGANIC24.PL musisz wiedzieć, że brak podania danych niezbędnych do realizacji zamówienia uniemożliwi nam zrealizowanie Twojego zamówienia.

Dostęp do Twoich danych osobowych mają wytypowani pracownicy sklepu internetowego BIORGANIC24.PL. W tym celu zostali przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych oraz zobligowani do przestrzegania zasad zapewniających bezpieczeństwo Twoich danych osobowych.  

W przypadku konieczności zmiany lub usunięcia danych osobowych możesz to zrobić kontaktując się z nami lub wykonując to samodzielnie za pośrednictwem konta założonego w sklepie internetowym BIOERGANIC24.PL.

Dane administratora danych:

Administratorem danych osobowych sklepu internetowego BIOERGANIC24.PL i jednocześnie podmiotem odpowiedzialnym za ich bezpieczeństwo jest:

ADUO Michalina Dulkiewicz (właściciel sklepu internetowego BIORGANIC24.PL)

Ul. Buczacka 6/2a

54-611 Wrocław

NIP: 894-283-50-80

REGON: 022379057

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Odwiedź nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl