Producenci
Współpraca z blogerami

Biorganic24 się rozwija, a najlepszym dowodem na to jest fakt, że nasz sklep odwiedza coraz więcej osób z kosmetyczną pasją. Nie mamy żadnych wątpliwości: trzeba Was wspierać!

 

Jeśli jesteś osobą, która prowadzi bloga o tematyce kosmetycznej, dołącz do naszej bazy blogerów. Wystarczy, że zgłosisz swojego bloga i wyrazisz zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości.

Korzyści dla Ciebie:

  • kod rabatowy na 1 rok na 12% oraz pakiet próbek do zamówień,

  • możliwość publikacji linków do ewentualnych postów na temat kosmetyków zakupionych u nas w naszych mediach społecznościowych. Chcemy się nawzajem wspierać, repostować i szerować Wasze opinie!

  • udział w konkursach przygotowanych specjalnie dla naszej blogerskiej społeczności,

  • większa ilość próbek do zamówień,

  • przy stałej współpracy umieścimy Twoją stronę na liście polecanych przez nas blogów - jeśli wyrazisz zgodę!

Jako bloger nie masz żadnych zobowiązań wobec nas – będzie nam miło, jeśli podlinkujesz sklep w swojej recenzji czy napiszesz kilka słów o nas, ale nie ma takiego nakazu.

 

Aby zarejestrować się w naszej bazie, napisz do nas wiadomość na adres marketing@biorganic24.pl o tytule "WSPÓŁPRACA BLOGOWA" podając nazwę bloga, adres e-mail i wyrażając zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości, w których będziemy informować Cię o super okazjach i konkursach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl