Słów kilka o naturalnych kosmetykach MARTINY GEBHARDT 0

Powód numer 1

MARTINA GEBHARDT wytwarza swoje kosmetyki z surowców naturalnych, które pochodzą wyłącznie z upraw ekologicznych i kontraktowanych przez Demeter.

Powód numer 2

To delikatne i naturalne produkty, które są ukierunkowane ściśle na działanie pielęgnacyjne i regeneracyjne naszej skóry. Kosmetyki te nie zawierają żadnych sztucznych substancji chemicznych, a zwłaszcza szkodliwych konserwantów.

Poszczególne linie kosmetyczne składają się z:

- kremów - są tłuste i bogate

- emulsji - lekkie - mogą być stosowane pod makijaż

- toników

- mleczka oczyszczającego

- balsamów do twarzy

Zniewalające zapachy posiadają olejki do masażu, które nie tylko odprężają skórę, ale również ją pielęgnują.

Powód numer 3

Wszystkie kosmetyki są opakowane w szklanych słoiczkach lub butelkach, co podkreśla piękno tych kosmetyków, ale przede wszystkim jest to najbezpieczniejszy sposób przechowywania tych delikatnych specyfików.

Jakość kosmetyków MARTINA GEBHARDT to wynik stosowanych receptur, świeżości surowców oraz metod produkcji. Kremy MARTINA GEBHARDT mają w składzie ok. 50% wody, zawartej w wyciągach roślinnych na bazie wody źródlanej oraz 50% substancji oleistych (oleje roślinne, tłuszcze i woski).

Lanolina w kremach MARTINA GEBHARDT pełni funkcję naturalnego emulgatora. Lanolina posiada wyjątkowe właściwości pielęgnujące skórę suchą i alergiczną. Mleczka oczyszczające oraz emulsje do twarzy zawierają bio-lecytynę oraz skrobię grochową, które pełnią funkcję emulgatorów. Naturalne konserwanty zaś to czyste olejki eteryczne i woda różana. Za konsystencję odpowiedzialne są alkohole na bazie masła kokosowego.

Powód numer 4

Są to kosmetyki dla najbardziej wymagających!

Kosmetyki MARTINA Gebhardt wspierają naturalną funkcję skóry, jej pielęgnację i ochronę. Znajdą tutaj kosmetyki dla swojej wymagającej skóry alergicy, kobiety w ciąży oraz matki dbające o skórę swoich dzieci.

 


 

Kosmetyki MARTINA GEBHARDT to:

- 100% naturalnych składników,

- 95% surowców z certyfikowanych upraw biologicznych z upraw kontraktowanych przez Demeter,

- esencje spagiryczne

- 100% wolnych kosmetyków nie testowanych na zwierzętach

 


 

  

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Odwiedź nas w Google+
Sklep internetowy Shoper Premium