Zmieniłyśmy GODZINY OTWARCIA sklepu we Wrocławiu! 0
Zmieniłyśmy GODZINY OTWARCIA sklepu we Wrocławiu!

Zakupy z odbiorem osobistym to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Oferujemy możliwość odbioru zamówienia na terenie Wrocławia i Krakowa. Kupuj naturalne kosmetyki tanio, jak w sklepie internetowym, ale bez kosztów przesyłki!

WROCŁAW

Odbiory osobiste odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.30 w biurze sklepu Biorganic24.pl przy ul. Tęczowej 57. Jest to bardzo blisko Dworca Świebodzkiego - dotarcie do nas na piechotę trwa ledwie kilka minut. Przez ulicę Tęczową jeździ autobus linii 127. Łatwo trafisz również z ul. Grabiszyńskiej, z przystanku Grabiszyńska (przy klubie Firlej).

W soboty jesteśmy na Ekobazarze (również Tęczowa 57, w podwórku) - od 8 do 16 zapraszamy na nasze stoisko na zakupy i po odbiory zamówień!

Jeśli chcesz odebrać zakupione produkty po godz. 17.30, zadzwoń - +48 512 191 439.

KRAKÓW

Odbiory osobiste w Krakowie odbywają się w soboty od 8 do 15, na naszym stoisku na targu Ekosfera Mateczny (ul. Łagiewnicka 48). Jeśli nie możesz odebrać zakupów w sobotę, zadzwoń do naszej krakowskiej koordynatorki Patrycji i umów się na odbiór w innym terminie - +48 531 660 313.

Aby otrzymać zamówienie w najbliższą sobotę, należy złożyć i opłacić zamówienie do wtorku, do godz. 12. Wtedy masz pewność, że zdążymy skompletować i wysłać Twoje produkty!

 

Do zobaczenia!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Odwiedź nas w Google+
Sklep internetowy Shoper Premium