Ayurveda The Dosha Therapy Zestaw kadzideł KAPHA Mirra i kadzidłowiec

Dostępność: brak towaru
Cena: 13,99 zł 13.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Ayurveda The Dosha Therapy Zestaw kadzideł KAPHA - Mirra i kadzidłowiec

Zestaw kadzidełek dla doszy Kapha został starannie opracowany, aby zharmonizować strukturę psychofizyczną i stymulować pranę (siłę życiową). Zapach mirra i kadzidłowiec stymuluje uziemioną naturę Kapha przynosząc radość i lekkość.

Zestaw zawiera:

  • 25g ręcznie robionych kadzidełek patyczków
  • 10 kadzidełek stożków
  • ceramiczną podstawkę

Trzy dosze w indyjskiej Ajurwedzie

Według starożytnego systemu medycyny indyjskiej - Ajurwedy każda struktura i organizm na Ziemi składają się z przeróżnych kombinacji pięciu żywiołów: ognia, ziemi, powietrza, wody i eteru. Każdy człowiek ma w sobie kombinację tych pięciu elementów unikalną dla siebie. Przejawami żywiołów są dosze, czyli subtelne energie powstałe z ich połączenia, wykazujące swój specyficzny charakter.

Indywidualna kompozycja dosz w każdym człowieku określa jego konstytucję psychofizyczną - Praktriti. Ludzkie Prakriti pozostaje niezmienne od momentu narodzin, aż do końca życia. Może jednak ulec zaburzeniom pod wpływem bodźców zewnętrznych, m. in. stresu, przebytych traum, nieprawidłowej diety, ale również niewykorzystania swojego potencjału. Zapach kadzideł KAPHA został stworzony z myślą o równoważeniu doszy Kapha, czyli elementów ziemi i wody.

KAPHA - ziemia i woda

Naturą Kaphy jest wytrzymałość i odprężenie. Jest to dosza, na którą składają się energie żywiołu wody i ziemi. Ciało osób typu Kapha jest mocne i stabilne o ciężkiej i solidnej budowie. Kapha wykazuje dużą siłę fizyczną, odporność i witalność, a także powolne trawienie i niewielki apetyt. Ludzie z dominacją tej energii są  uważani za szczęściarzy, ponieważ z zasady cieszą się dobrym zdrowiem, a ponadto są pogodni, radośni oraz pokojowo i optymistycznie patrzą na świat. Charakteryzują się spokojnym, melodyjnym, niskim głos oraz gładką, dobrze nawilżoną, jasną skórą.

Sprawdź co kupują inni
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl