DIZOLVE listek do prania Bezzapachowy 2 prania

Dostępność: brak towaru
Cena: 4,50 zł 4.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

W odpowiedzi na poszukiwania produktów wysokojakościowych, spełniających najwyższe standardy, proponujemy Państwu listki do prania DIZOLVE. Jest to innowacyjny środek piorący, przeznaczony do prania ubrań białych jak i kolorowych. DIZOLVE sprawi, że pranie będzie łatwiejsze, bardziej ekonomiczne oraz w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego .

DIZOLVE to sama esencja środka piorącego – nie zawierająca sztucznych spulchniaczy oraz rozpuszczalników. Małe i lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce czy małej reklamówce na zakupy, a w łazience zmieścimy go z łatwością na każdej półce. Innowacja w postaci listków do prania przywędrowała do Polski z Kanady, gdzie listki DIZOLVE od lat cieszą się bardzo dużą popularnością i stały się standardowym wyposażeniem każdej łazienki.

Listki DIZOLVE to:

 • łatwe dozowanie
 • kompaktowy rozmiar
 • produkt hipoalergiczny
 • produkt ekologiczny i ekonomiczny
 • odpowiedni do prania ręcznego

Twórcom DIZOLVE przyświecał jeden cel: stworzyć produkt przyjazny dla człowieka i środowiska. Listki do prania to świetna alternatywa dla ciężkich żeli i proszków, które są uciążliwe w transporcie i przechowywaniu. Przede wszystkim, DIZOLVE to produkt niezwykle skuteczny w działaniu, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów na całym świecie. Mimo swojego niepozornego wyglądu, produkt skutecznie dopiera wszelkie zabrudzenia, pozostawiając ubrania czyste i świeże.

Produkty DIZOLVE są bezpieczne dla Twojego zdrowia i środowiska naturalnego:

 • nie zawierają parabenów
 • nie zawiera fosforanów
 • żadnych dodanych barwników
 • bez wybielaczy chlorowych
 • nie zawiera 1,4-dioksanu, stosowanego jako rozpuszczalnik w konwencjonalnych środkach piorących
 • łatwo ulega biodegradacji zgodnie z OECD 301D
 • bezpieczny dla zbiorników septycznych
 • hipoalergiczny, certyfikowane przez niezależnych dermatologów
 • produkt wegański: brak składników zwierzęcych lub badanych na zwierzętach przez nas lub naszych dostawców

Sposób użycia:

1. Oderwij listek.

2. Najprościej umieść listek w bębnie pralki przed włożeniem prania, lub umieść listek podzielony na mniejsze kawałki w szufladzie na detergent.

3. Włóż pranie do pralki.

4. Włącz cykl prania. Użyj dwa listki w przypadku bardzo zabrudzonego prania lub dużej ilości prania.*

* 1 listek w przypadku ładunku do 5 kg, powyżej 5 kg zaleca się użycie 2 listków.

Małe pranie? Użyj połowę listka.

Wskazówka: By uzyskać najlepsze efekty, wykonuj pranie jak dotychczas, oddzielając tkaniny białe od kolorowych. W przypadku plam, z którymi nie poradzi sobie samodzielnie żaden detergent, użyj odplamiacza. Uwaga: Użycie odplamiacza spowoduje utratę właściwości hipoalergicznych.

Skład: gliceryna warzywna: zmiękczacz pochodzenia roślinnego, skrobia: ma za zadanie przyspieszenie procesu biodegradacji, PVA: Stabilizator, ulęgający pełnej biodegradacji, lekki olej mineralny: nieszkodliwy środek zmiękczający i ułatwiający odplamianie, substancja konserwująca listek, cocamidopropyl betaine: na podstawie oleju kokosowego; biodegradowalny, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący) i substancja pianotwórcza, alkilopoliglikozyd: pochodzenia roślinnego; biodegradowalny, niejonowych środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący), sodium coco sulfate: pozyskany z oleju kokosowego, biodegradowalny środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący) i i substancja pianotwórcza, glicerydy coco mono i di etoksylowane: roślinopochodny biodegradowalny niejonowy środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący), glukonian sodu: pochodzący z roślin biodegradowalny środek zmiękczający wodę, który zapobiega ponownemu osadzaniu brudu na tkaninie po usunięciu w czasie prania, tlenek laurylodimetyloaminy: biodegradowalny niejonowy środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący) pochodzenia roślinnego a zarazem stabilizator piany, glikol heksylenowy: biodegradowalny emulgator kwasy sulfonowe, C14-16-alkan hydroksy i C14-16-alken, sole sodowe: biodegradowalne środki do czyszczenia (surfaktant), octyl siarczan sodu: biodegradowalny anionowy środek powierzchniowo czynny (środek czyszczący), pozostałości wody

Zawartość opakowania: 2 listki

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Odwiedź nas w Google+
Sklep internetowy Shoper.pl