Maseczki ochronne 50 sztuk

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 246,00 zł 246.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Maseczka ochronna higieniczna - chroń siebie i swoich bliskich

Drodzy Klienci! Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom, udostępniając do sprzedaży maski ochronne jednorazowe. Od 16 kwietnia ich noszenie będzie obowiązkowe i wymagane przez rozporządzenie. Zachęcamy do zakupu opakowania dla całej rodziny lub razem z sąsiadami. Nie rozdzielamy maseczek ze względów higienicznych - to dlatego sprzedajemy je wyłącznie w formie zbiorczej. 

Trzywarstwowa maska ochronna z polipropylenu w opakowaniu zbiorczym 50 sztuk. W przeliczeniu koszt jednej maseczki to 4,92 zł. Maska trzyma się za pomocą gumek zakładanych za uszy.

Szczegółowe informacje:
Maseczka złożona z dwóch warstw polipropylenowych i wewnętrznej warstwy melt-blown
Rozmiar: 17,5 x 9,3 cm
Opakowanie zbiorcze: 50 szt
Grubość: 25g/m2+25g/m2+25g/m2 Materiał: polipropylen
Kraj pochodzenia: Chiny
Importer: ALGO SP. Z O.O ul. Cicha 14, 59-305 Rudna

Jak nosić maseczkę?

Maseczka zapewnia ochronę przed przenoszeniem się mikroorganizmów chorobotwórczych drogą kropelkową, jeśli jest prawidłowo noszona. Naucz się poprawnie zakładać maseczkę dla zwiększenia skuteczności jej działania:

  • przed nałożeniem maseczki upewnij się, że masz czyste ręce,
  • dokładnie zakryj maską nos i usta, staraj się nie pozostawiać szczelin między twarzą a maseczką,
  • w czasie noszenia maseczki nie dotykaj twarzy - zbieraj się na niej patogeny, które łatwo możesz roznieść i wprowadzić do organizmu w innym momencie. Jeśli już musisz dotknąć twarzy, umyj ręce przed i po,
  • jak zdejmować maseczkę? Po zużyciu maseczki ostrożnie zdejmij ją z twarzy, najlepiej unikając dotykania części twarzowej i wyrzuć do kosza. Nie noś jej ponownie!
  • maseczka z czasem staje się nieco wilgotna - staraj się zmieniać ją co jakiś czas, by nie nosić na twarzy mokrej maski.

Dla zwiększenia ochrony zaleca się nosić rękawiczki ochronne i okulary (w celu osłonięcia śluzówki oka).

Po co nosić maseczkę?

Nośmy maski ochronne nie tylko dlatego, że zobowiązuje nas do tego rozporządzenie. Maseczki redukują roznoszenie się bakterii i wirusów - nosząc je chronisz przede wszystkim innych ludzi i ograniczasz rozwój epidemii. Poza wyjątkową sytuacją, która nas obecnie spotkała, dobrą praktyką jest noszenie maseczek, gdy na przykład odwiedzasz osoby o obniżonej odporności, bardziej narażone na infekcje. Dla Ciebie jest to niewielka zmiana, a może uchronić bliską Ci osobę przed skutkami niebezpiecznej choroby.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Odwiedź nas w Google+
Sklep internetowy Shoper Premium