Mayeri Tabletki do zmywarek All-in-1 40 szt.

Dostępność: brak towaru
Cena: 49,99 zł 49.99
  ( 1 szt. = 1,25 zł )
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Mayeri Tabletki do zmywarek All-in-1 40 szt.

 

Tabletki do zmywarek ALLinONE zawierają detergent, płyn nabłyszczający, środek zmiękczający wodę, środek ochrony szkła i sól.W ielofunkcyjne tabletki skutecznie czyszczą naczynia i rozpuszczają osadzony tłuszcz bez konieczności dodawania środka nabłyszczającego czy specjalnej soli regenerującej. Zapobiegają powstawaniu zacieków oraz smug dokładnie usuwając pozostałości wody i zapewniając połysk. Chronią przed osadzaniem się kamienia, usuwają uporczywy tłuszcz. Zapewniają idealny połysk, dodatkową chronią zmywarkę.

  • detergent - dokładnie czyści naczynia i rozpuszcza pozostawiony tłuszcz
  • płyn nabłyszczający - pomaga eliminować zacieki z wody na szkle i zapewnia, że talerze błyszczą
  • środek do zmiękczania wody -chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia
  • środek ochrony szkła - pomaga uniknąć blaknięcia szklanych naczyń i pojawianiu się smug

 

Opakowanie 40 sztuk

Skład: 5-15% związki wybielające na bazie tlenu, <5% polikarboksylany, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, kompozycje zapachowe.

Sposób użycia: umieść jedną tabletkę dozowniku zmywarki. Nie zdejmuj folii z kapsułki, która rozpuści się całkowicie podczas mycia. W przypadku twardej wody (>14°dH) użyj dodatkowo środka nabłyszczającego i specjalnej soli. Działa skutecznie przy niskich temperaturach zmywania od 50°C. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów wybieraj cykle zmywania w niskich temperaturach, zmywaj przy pełnym jej załadowaniu i nie przekraczaj zalecanego dozowania detergentu. W ten sposób przyczynisz się do ograniczenia zużycia zarówno energii, jak i wody oraz do zmniejszenia zanieczyszczenia wód. Zawartość i opakowanie należy traktować jako odpady zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi gospodarowania odpadami.

Opakowanie wykonane w 100% z materiałów z recyklingu.

 

EU Ecolabel: DK/015/001

Produkty Mayeri podlegające certyfikacji posiadają certyfikaty Ecolabel 

Ecolabel – certyfikat ekologiczny przyznawany przez Komisję Europejską. Cykl powstawania, użycia i utylizacji produktów ze znakiem Ecolabel opracowany jest tak, by w jak najmniejszym stopniu ograniczyć negatywne działanie na

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium