NATIVE SPIRITS Kadzidła o zapachu piżma - Medicine Wheel 15 szt

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 5,99 zł 5.99
  ( 1 szt. = 0,40 zł )
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kadzidła Native Spirits Medicine Wheel - The Circle of Life

Naturalne kadzidła Native Spirits nawiązują do wierzeń rdzennych ludów Ameryki Północnej i Południowej. Medicine Wheel, symbol znany też pod nazwą "krąg życia" jest podzielony na cztery elementy, do których przypisane są konkretne kierunki, pory roku, rodzime duchy i intencje. Reprezentuje spójność i holistyczność rdzennych tradycji.

Medicine Wheel to także święte miejsce położone w stanie Wyoming w USA. Spotykają się tam członkowie różnych plemion, by składać dary, uczestniczyć w modlitwach i ceremoniach.

Zapach piżma jest intensywny, lekko korzenny, przyciągający. to miękki, ciepły, lekko ziemisty aromat o nutach zielonego mchu. Koi zmysły, daje poczucie bezpieczeństwa i pomaga głęboko się odprężyć.

Kadzidła Native Spirits - wytwarzane przez Goloka

Kadzidełka Native Spirits są produkowane przez Goloka, indyjską organizację non-profit. Goloka Seva Trust przeznacza 100% swoich zysków na cele charytatywne, takie jak dostarczanie posiłków i edukacji dzieci z trudnościami rozwojowymi oraz pomoc uczniom w trudnej sytuacji ekonomicznej poprzez stypendia. Kupując te kadzidła, pomagasz w tworzeniu dla nich lepszej przyszłości - dziękujemy!

Opakowanie: 15 sztuk kadzideł z bambusowym rdzeniem

Główna nuta zapachowa: piżmo (musk)

Produkt nietestowany na zwierzętach.

Uwaga!
Trzymaj poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Nie wolno spożywać.
Upewnij się, że popiół spada na ognioodporną powierzchnię - zaopatrz się w odpowiednią podstawkę lub kadzielnicę.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl