SODASAN Płyn do prania tkanin kolorowych Limonka 1,5l

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 32,99 zł 32.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Uniwersalny płyn do prania wszystkich rodzajów tkanin białych i kolorowych z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Przetestowany dermatologicznie. Wykonany z wysokiej jakości ekologicznych olejków roślinnych w specjalnie opracowanym procesie zmydlania w niskiej temperaturze. Niezawodnie usuwa zabrudzenia. Specjalna mieszanka minerałów w naturalny sposób przeciwdziała szarzeniu kolorów, a czyste olejki eteryczne zapewniają naturalnie świeży zapach. Wszystkie składniki ulegają szybkiej i pełnej  biodegradacji. Naturalny limonkowy płyn do prania Sodasan może być stosowany do prania tkanin w temperaturze od 30 do 95C

Płyn do prania Sodasan nie zawiera:

  • wybielaczy, barwników i konserwantów,
  • syntetycznych środków powierzchniowo czynnych,
  • składników modyfikacji genetyczne (GMO-FREE),
  • enzymów i fosforanów. 

Zastosowanie: przeznaczony do prania wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu we wszystkich temperaturach.

Dozowanie: zgodnie z wskazówkami producenta na opakowaniu.

INSTRUKACJA BEZPIECZEŃSTWA:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. 

Składniki: >30% woda, 5 – 15% mydło roślinne* (anionowe środki powierzchniowoczynne), cukrowe związki powierzchniowo czynne (tenzydy niejonowe), <5% cytryniany, soda, alkohol* (etylowy), siarczan alkoholi tłuszczowych otrzymany z oleju kokosowego (tenzydy anionowe), gliceryna*, środki zapachowe, citral, limonen. Zawiera Citral. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

*10% wszystkich składników jest pochodzenia ekologicznego,

100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego.

Informacja o certyfikatach:

Ekologiczne detergenty i środki czyszczące certyfikowane przez Ecocert Greenlife wg. standardów Ecocert dostępne są pod adresem http://detergents.ecocert.com/en. Produkt kontrolowany przez Certisys wg standardów Ecogarantie i zatwierdzony przez Vegan Society jako produkt wegański.

NAJLEPIEJ ZUŻYĆ: 24 miesiące od otwarcia.

Pojemność netto: 1500ml.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Odwiedź nas w Google+
Sklep internetowy Shoper Premium