SODASAN Tabletki do zmywarki 625g - 25szt

SODASAN Tabletki do zmywarki.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 27,19 zł 31,99 zł 27.19
  ( 1 kg = 43,50 zł )
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Naturalna formuła na bazie składników roślinnych, skutecznie a zarazem bezpiecznie, usuwa trudne i tłuste zabrudzenia, zapewniając idealną czystość. Nie zawierają: enzymów, składników modyfikacji genetycznej GMO, fosforanów, żadnych związków chloru, składników pochodzenia zwierzęcego, ani aktywnych, petrochemicznych wybielaczy. Produkcja odbywa się w oparciu o energię Greenpeace Energy, pozbawioną produkcji gazów cieplarnianych CO2.

ZASTOSOWANIE: usuń folię i włóż tabletkę do właściwej komory w Twojej zmywarce. Postępuj zgodnie ze wskazówkami producenta urządzenia. UWAGA: nie należy używać tabletek do zmywania kryształów, ręcznie malowanej porcelany ani srebrnej zastawy stołowej.

WSKAZÓWKA: pamiętaj, czyste naczynia głównie zależą od regularnego uzupełniania soli i nabłyszczacza do zmywarek. Zalecane jest dodanie środka nabłyszczającego SODASAN i soli do zmywarek SODASAN.

SKŁADNIKI: >30% cytrynian, 15-30% krzemiany, węglan sodu, 5-15% środek wybielający na bazie tlenu, sodium polyaspartate; <5% niejonowe tensydy (cukrowe środki powierzchniowo czynne), olej rzepakowy. 95% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Ekologiczne detergenty i środki czyszczące certyfikowane przez Ecocert Greenlife. Produkt certyfikowany zgodnie z wytycznymi Vegan Society.

OSTRZEŻENIE O ZAGROŻENIU: Grozi poważnemu uszkodzeniu oczu.

INSTRUKACJA BEZPIECZEŃSTWA: Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ: Delikatnie umyć dużą ilością wody z mydłem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Najlepiej zużyć: 24 m-ce od otwarcia.

Masa netto: 625g. (25 x 25g)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl