YOGI & YOGINI Kadzidła anielskie Gabriel / Archanioł Gabriel Benzoes 10 szt

Dostępność: brak towaru
Cena: 13,80 zł 13.80
  ( 1 szt. = 1,38 zł )
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kadzidła anielskie Archanioł Michał Michael YOGI & YOGINI

 

Naturalne kadzidła marki Yogi & Yogini powstają we współpracy z rodzinami mieszkającymi w Indiach i zajmującymi się ręcznym tworzeniem kadzideł z pokolenia na pokolenie. Kadzidełka są wykonane ręcznie, ważą od 1,6 do 2 gram i palą przez około 65 do 80 minut. Kadzidełka przynoszą spokój i ciszę, ponieważ z taką energią są wykonywane, przy użyciu najwyższej jakości naturalnych składników.

 

Archanioł Gabriel to jeden z najbardziej łagodnych i rozumiejących człowieka Archaniołów. Jego imię jest jednym z najbardziej znanych wśród ludzi anielskich imion. Gabriel wspiera komunikację, zatem jeśli mamy jakiekolwiek trudności w tej kwestii, możemy prosić go o przejawienie nam ich, jak i o wsparcie w ich przełamaniu. Pomaga również ludziom przekazującym wiadomości i idee, wspiera czakrę gardła. 

Anioł ten zajmuje się dziećmi. Może nam pomóc w relacjach z nimi, wesprzeć w opiece, niezależnie od tego, czy jest to nasze dziecko. 

Przekaz Archanioła Gabriela: Daję wam jasność, wolność i nadzieję. Poczujcie lekkość waszej duszy i wieczność Boskiej Miłości.

Zapach: Styraks / benzoes

 

 

Pod marką Yogi & Yogini Naturals sprzedawane są produkty z czystych składników o łagodnym aromacie. W 100% naturalne składniki- miód, proszek z łupin orzecha kokosowego, rośliny, gumy i żywice oraz olejki roślinne i eteryczne. Nie zawierają żadnych syntetycznych substancji zapachowych ani petrochemikaliów.

Produkty wytwarzane z troską o środowisko. Dla ludzi, którzy kochają dobre naturalne produkty i którzy chcą przyczynić się do dobrobytu swojego, innych ludzi i naszej planety.

Sprawdź co kupują inni
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl