YOPE Naturalny płyn do czyszczenia podłóg ZIELONA HERBATA 1000ml

YOPE Naturalny płyn do czyszczenia podłóg ZIELONA HERBATA, 1000ml.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 12,74 zł 14,99 zł 12.74
  ( 1 l = 12,74 zł )
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pachnący zieloną herbatą płyn do czyszczenia podłóg i powierzchni twardych świetnie usuwa brud, wszelkie zanieczyszczenia i kurz. Można stosować go w łazience, kuchni i innych pomieszczeniach w całym domu. Nie rysuje powierzchni, nie pozostawia smug, nadaje połysku ma neutralny zapach zielonej herbaty – nie podrażnia.

Charakter zapachu: Orzeźwiający, delikatny, nie podrażniający.

Co wyczyścisz naszym płynem? Terakotę, linoleum, marmur, parkiety, blaty, okna i drzwi.

Jakich substancji czyszczących używamy? Zawiera 99% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia, bezpiecznych dla środowiska i ulegających biodegradacji.

Sposób użycia: Do 6 litrów wody wlać około 70ml płynu. W przypadku silniejszych zabrudzeń nie rozcieńczać płynu wodą, nanieść go bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i pozostawić na chwilę. Następnie spłucz wodą. Nie spłukiwać innymi środkami czyszczącymi.

Sposób przechowywania: Trzymać poza zasięgiem dzieci i z dala od produktów spożywczych. Przechowywać płyn w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w suchym pomieszczeniu, w temperaturze od 5 do 30 stopni. Chronić preparat przed światłem słonecznym oraz ciepłem. Nie przelewać do opakowań zastępczych.

Uwaga! Działa drażniąco na oczy i skórę. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć Nadal płukać. Chronić przed dziećmi. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktu w aerozolu. Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

Skład INCI: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, konserwant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), kompozycja zapachowa.

Pojemność: 1000ml

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl